054 Περισσός – Ακαδημία – Μεταμόρφωση
421 Άγιοι Ανάργυροι – Αγία Παρασκευή
444 Στ. Ειρήνη – Γαλάτσι – Στ. Άνω Πατησίων (Κυκλική)
500 Πειραιάς – Κηφισιά (Δευτ. – Κυρ. 00:30 – 04:30)
602 Ν. Ιωνία – Καλογρέζα – Στ. Πανόρμου (Κυκλική)
604 Νοσ. Αγ. Ανάργυροι – Στ. Μεταμόρφωσης – Ν. Ιωνία
605 Περισσός – Άνω Πατήσια (Κυκλική)
608 Γαλάτσι – Ακαδημία – Νεκροταφείο Ζωγράφου
724 Μεσονύχι – Αχαρναί – Ν. Ιωνία (Κυκλική)
Α8 Πολυτεχνείο – Ν. Ιωνία – Μαρούσι
Τοπική Δημοτική Συγκοινωνία 213 2000477 – 478 – 449