Ο Όμιλος Αντισφαίρισης Νέας Ιωνίας με επίσημη ημερομηνία έναρξης μαθημάτων 7 Σεπτεμβρίου 2020, με μεγάλη χαρά και όλους τους απαραίτητους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας, υποδέχτηκε τους εκατοντάδες αθλητές και αθλήτριες, μικρούς και μεγάλους, για τη νέα τενιστική περίοδο 2020-2021.
![](https://www.ionianet.gr/wp-content/uploads/2020/07/Ιδιαίτερα-επιτυχημένο-το-τουρνουά-του-Ομίλου-Αντισφαίρισης-Νέας-Ιωνίας_8.jpg)
Με αγάπη για τον αθλητισμό η Νέα Ιωνία έχει αγκαλιάσει το άθλημα της αντισφαίρισης μεγαλώνοντας την τενιστική οικογένεια του Ομίλου.
Ευχόμαστε σε όλους τους αθλητές και αθλήτριες καλή τενιστική χρονιά με υγεία και επιτυχίες!
Καλή αρχή!